•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

    سال توليد ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

برگزاري مسابقه علمي با موضوعات " آسان خريد ديجي كالا" پايانه هاي فروشگاهي و درگاه پرداخت اينترنتيIPG (كد 2154)

با عنايت به تصويب تقويم آموزشي سال 1400 در جلسه مورخ 12/02/1400 هيأت عامل محترم بانك تجارت، مقرر گرديد به منظور ارتقاء سطح دانش همكاران و ايجاد فضاي رقابت در يادگيري مسائل روز بانك، مسابقات علمي در موضوعات مرتبط با برنامه ها و موضوعات اولويت دار بانك برگزار و به نفرات برتر جوائز ارزنده اعطا گردد. در اين راستا مسابقه علمي با موضوعات " آسان خريد ديجي كالا" پايانه هاي فروشگاهي و درگاه پرداخت اينترنتيIPG-" بخشنامه شماره 6402 مورخ 09/12/1399 در روزهاي پنجشنبه و جمعه 11 و 12 شهريور ماه سال جاري به صورت غير حضوري الكترونيكي و اختياري برگزار خواهد شد و همكاران زير مجموعه شركت نيز مي توانند طي روزهاي اعلام شده از ساعت 14 الي 30/16 با ورود به سامانه آزمون به 20 سوال در مدت 20 دقيقه پاسخ دهند.
لذا ضمن قرارگيري مجلد محتوا در سايت مسيرهاي ذيل جهت دسترسي همكاران به مجلد اعلام گرديده و توصيه مي شود همكاران گرامي در راستاي رعايت صرفه جويي از چاپ جزوه به صورت فيزيكي خودداري نمايند.
1-    صفحه اداره توسعه سرمايه هاي انساني در آدرس اينترانت بانك : پورتال سازماني< مديريت ها و ادارات< اداره توسعه سرمايه هاي انساني< محتواهاي آموزشي متني< مسابقه علمي شماره 2 (آسان خريد ديجي كالا و پايانه هاي فروشگاهي و درگاه پرداخت اينترنتيIPG)
2-    سامانه آموزشي بانك به آدرس:  http://www.eltejaratbank.com 

جهت مشاهده و دانلود فايل هاي مسابقه مي توانيد به اطلاعيه هاي  CRM سازماني مراجعه نماييد.

بهره اي از كلام وحي

از تاريكي بسوي نور

هُوَ الَّذِي يُنَزِّلُ عَلَى عَبْدِهِ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَإِنَّ اللَّهَ بِكُمْ لَرَؤُوفٌ رَّحِيمٌ
"سوره الحديد, آيه 9"
او همان كسى است كه بر بنده خود آيات روشنى فرو مي ‏فرستد تا شما را از تاريكيها به سوى نور بيرون كشاند و در حقيقت ‏خدا [نسبت] به شما سخت رئوف و مهربان است.

امروز با حافظ

مرا‌عهديست بـاجانان که‌تاجان دربدن دارم
هواداران کويش راچوجان خويشتن دارم
صفاي‌خلوت خاطر ازآن شمع چگل جويم
فروغ چشم و نوردل ازآن ماه ختن دارم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (37).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت برگزاري مسابقه علمي با موضوعات " آسان خريد ديجي كالا" پايانه هاي فروشگاهي و درگاه پرداخت اينترنتيIPG (كد 2154)