•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

  • خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

    خشكشوئي و سفيدشوئي شركت خدمات تجارت

بازديد مديرعامل محترم بانك تجارت از شركت خدمات تجارت (كد 2025)

روز سه شنبه مورخ  99/09/25 مديرعامل محترم بانك تجارت از شركت خدمات تجارت  بازديد نمودند. جناب آقاي دولت آبادي دراين ديدار با اشاره به ماهيت و توانايي شركت خدمات درزمينه بكار گيري نيروي انساني،  همراهي ديگر شركتهاي تابعه بانك به منظور جذب و استخدام پرسنل مورد نياز خود از طريق شركت خدمات را امري لازم دانستند .
ايشان همچنين از بهبود وضعيت معشيتي كاركنان شركت درسال جاري با توجه به افزايش مبالغ پاداشها در راستاي همسان سازي پرداخت هاي غير مستمر پرسنل رسمي بانك و شركتي و به تبع آن رضايت حاصل شده از طرف پرسنل شركت را خوشايند تلقي و دراين خصوص ابراز خرسندي نمودند.
مديرعامل  شركت آقاي منصوري  نيز ضمن عرض خير مقدم به  ايشان  ازعنايت  آن مقام محترم  مبني بر موافقت با پرداخت پاداشها و  توجه به رفع مشكلات  پيش رو شركت در مسير شكوفايي، تقدير و تشكر نمودند و درادامه، گزارش عملكرد 8 ماهه اول سال شركت  را به سمع و نظر ايشان  رساندند .                                                                                                روابط عمومي

بهره اي از كلام وحي

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُسَبِّحُ لَهُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَالطَّيْرُ صَافَّاتٍ كُلٌّ قَدْ عَلِمَ صَلَاتَهُ وَتَسْبِيحَهُ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِمَا يَفْعَلُونَ
"سوره النور, آيه 41"

آيا ندانسته‏ اى كه هر كه [و هر چه] در آسمانها و زمين است براى خدا تسبيح مى‏ گويند و پرندگان [نيز] در حالى كه در آسمان پر گشوده‏ اند [تسبيح او مى ‏گويند] همه ستايش و نيايش خود را مى‏ دانند و خدا به آنچه مى ‏كنند داناست.

امروز با حافظ

هـر آن کــه جانب اهـل خدا نگـه دارد
خــداش در همـه حـال از بلا نگــه دارد
حديث‌دوست‌نگويم مگر‌به‌حضرت‌دوست
کــه آشنــا سـخــن آشنــا نگـــــه دارد

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (19).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت بازديد مديرعامل محترم بانك تجارت از شركت خدمات تجارت (كد 2025)