•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

  • سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و سالگرد شهداي قيام خونين 15 خرداد تسليت باد.

    سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و سالگرد شهداي قيام خونين 15...

تقدير مدير عامل شركت خدمات تجارت از مدير عامل بانك تجارت

 آقاي منصوري ترنيك مديرعامل شركت خدمات به نیابت از اعضای هیات مدیره و پرسنل پرتلاش از مديرعامل بانك تجارت جناب آقاي رضا دولت آبادي بابت مساعدت و موافقت درجهت پرداخت پاداش های غیر مستمر همکاران شرکت خدمات در قالب لوح  تقدیر ، تشكر  وقدرداني نمودند .

 

جناب آقای رضا دولت آبادی
مدیر عامل معزز بانک تجارت 

سالها از شکل گیری شرکت خدمات تجارت می گذرد. نهال نوپایی که 36 سال قبل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بانک تجارت پا به عرصه خدمت رسانی گذاشت اکنون به سروی تنومند می ماند که شاخ و برگ خدمات خود را در گستره شبکه بانکی و برخی از بزرگترین شرکت های دولتی و خصوصی گسترانده و امروز هزاران خانواده پرسنل خدوم و با اخلاص رزق حلال خود را از سفره ای بر می دارند که وسعت آن به گستردگی نگاه بلند مدت مدیران ارشد و فرهیخته بانک تجارت است. 

قرار گیری شرکت خدمات تجارت در زمره پانصد شرکت برتر ایران در سالهاي متوالي و كسب رتبه هاي بالا درشاخص هاي درآمد، اشتغال زايي و ارزش افزوده، دریافت گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015، سیستم مدیریت زيست محیطي ISO14001:2015، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت ISO45001:2018 و... افتخاراتی بس بزرگ است که هیات مدیره و قریب به 4300 پرسنل شرکت خدمات دستیابی به آن را همواره مرهون حمایت های مدیران ارشد بانک خاصه شخص جنابعالی طی سالهای اخیر می داند. ما همچنان به عهدی که در سال 1363 با بانک تجارت بستیم هستیم و تداوم  این حمایت ها ما را بر این عزم استوار تر می کند تا برای تحقق منویات شما در تبدیل شرکت خدمات تجارت به برندی فرا بانکی استوار تر از همیشه قدم برداریم . 

لازم می دانم به نیابت از اعضای هیات مدیره و پرسنل صدیق و خدوم این شرکت مراتب تقدیر و سپاس صمیمانه خود از حمایت های دلسوزانه حضرتعالی بویژه مساعدت اخیر در پرداخت پاداش های غیر مستمر همکاران شرکت خدمات معادل 80 درصد پاداش های پرسنل رسمی بانک که موجی از امید را در بین پرسنل این شرکت ایجاد کرد اعلام نموده ، سلامتی و عزت ابدی را برای شما و سایر مدیران ارجمند بانک تجارت از درگاه خداوند منان خواهانم. 

با تجدید ارادت
محمود منصوری ترنیک

 

بهره اي از كلام وحي

از تاريكي بسوي نور

هُوَ الَّذِي يُنَزِّلُ عَلَى عَبْدِهِ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَإِنَّ اللَّهَ بِكُمْ لَرَؤُوفٌ رَّحِيمٌ
"سوره الحديد, آيه 9"
او همان كسى است كه بر بنده خود آيات روشنى فرو مي ‏فرستد تا شما را از تاريكيها به سوى نور بيرون كشاند و در حقيقت ‏خدا [نسبت] به شما سخت رئوف و مهربان است.

امروز با حافظ

در نظربازي ما بي‌خبران حيرانند
من‌چنينم‌که‌نمودم‌دگر ايشان‌دانند
عاقلان  نقطه  پرگار  وجودند  ولي
عشق‌داند‌که‌دراين‌دايره‌سرگردانند

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (6).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تقدير مدير عامل شركت خدمات تجارت از مدير عامل بانك تجارت