•  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال جهش توليد

    سال جهش توليد

  • سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و سالگرد شهداي قيام خونين 15 خرداد تسليت باد.

    سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و سالگرد شهداي قيام خونين 15...

افزايش پرداخت پاداشهاي غير نقدي سال 99 (كد 1826)

 با آرزوي تندرستي و قبولي طاعات به اطلاع پرسنل مي رساند :
در راستاي طرح و پيگيري مديرعامل و اعضاي هيات مديره شركت مبني پرداخت کليه پاداش‌هاي غير مستمر همکاران شرکت خدمات، معادل 80درصد پاداش  همکاران رسمي بانك تجارت، با مساعدت مديريت محترم عامل بانك تجارت جناب آقاي رضا دولت آبادي اين امر محقق شد كه متن پيام ايشان در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

"به گزارش روابط عمومي، رضا دولت آبادي مديرعامل بانک در گفت و گويي ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، گفت: بنا بر تصميم مديريت ارشد بانک و با توجه به نقش پررنگ و زحمات همکاران شرکت خدمات و نزديک شدن پاداش‌ها و مزاياي آنان به ساير همکاران از اين پس پاداش غير مستمر همکاران شرکت خدمات تجارت، معادل 80درصد پاداش هاي همکاران رسمي پرداخت مي شود.
وي افزود: در سنوات گذشته پرداخت هاي موردي و مناسبتي به همکاران شرکت خدمات طي چند سال ثابت بوده اما از سال 97 به بعد تلاش برآن شد که پرداخت‌ها با هدف ترميم مزاياي و ايجاد انگيزه، براي اين همکاران سالانه به طور متوسط 15 درصد افزايش پيدا کند، ولي اين افزايش در برخي مناسبت‌ها فاصله زيادي با همکاران شاغل داشت. در سال جاري نيز براساس تصميم مديريت ارشد بانک با توجه به شرايط اقتصادي حاکم برجامعه و بانک و اين مهم که همکاران شرکت خدمات تجارت نيز پا به پاي همکاران رسمي در راستاي اهداف بانک تلاش مي کنند، پاداش هاي غير مستمر اين گروه ازهمکاران معادل 80 درصد پاداش هاي همکاران رسمي و همچنين ميزان حقوق کارکنان شرکت خدمات متناسب با اعلام وزارت کار حداقل 15 درصد و با لحاظ ساير مزايا تا سقف 20 درصد افزايش پيدا مي کند.
مدير عامل در پايان اظهار اميدواري کرد تمامي پرسنل بانک در سال جاري نيز همچون سال هاي اخير براي دستيابي به اهداف ابلاغي تمام تلاش خود را بکار بگيرند تا در منافع بانک در بخش هاي مختلف سهيم باشند. همکاران ساعي بانک بدانند که همواره يکي ازدغدغه هاي مديريت ارشد بانک ارتقاي وضعيت معيشت آن ها بوده و در اين راه از هيچ کوششي فرو گذار نيستند."

بهره اي از كلام وحي

قُلْ أَؤُنَبِّئُكُم بِخَيْرٍ مِّن ذَلِكُمْ لِلَّذِينَ اتَّقَوْا عِندَ رَبِّهِمْ جَنَّاتٌ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَأَزْوَاجٌ مُّطَهَّرَةٌ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ
"سوره آل عمران, آيه 15"

بگو آيا شما را به بهتر از اينها خبر دهم براى كسانى كه تقوا پيشه كرده‏اند نزد پروردگارشان باغهايى است كه از زير [درختان] آنها نهرها روان است در آن جاودانه بمانند و همسرانى پاكيزه و [نيز] خشنودى خدا [را دارند] و خداوند به [امور] بندگان [خود] بيناست (۱۵)

امروز با حافظ

بیا تاگل‌برافشانیم ومی درساغر اندازیم
فلک‌راسقف‌بشکافیمو طرحی‌نودراندازیم
اگرغم‌لشکر انگیزد که‌خون عاشقان ریزد
من و ساقی بهم تازیم وبنیادش براندازیم

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (31).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت افزايش پرداخت پاداشهاي غير نقدي سال 99 (كد 1826)