• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

اطلاعيه

به اطلاع كليه همكاران گرامي مي رساند با استناد به ماده 60 قانون تأمين اجتماعي درخصوص حوادث ناشي از كار ، زمان رفت و برگشت بيمه شده از منزل به محل كار جزء اوقات انجام وظيفه محسوب مي گردد.

(مشروط به اينكه حادثه در زمان عادي رفت و برگشت به محل كار اتفاق افتاده باشد). لذا به جهت حفظ حقوق همكاران گرامي و جهت جلوگيري از هرگونه نقص در پرونده پرسنلي در اين خصوص (در زمان حادثه در صورتي كه محل حادثه مطابقت با آدرس محل كار يا محل سكونت نداشته باشد فرد حادثه ديده نمي تواند از بيمه در نظر گرفته شده استفاده نمايد) لازم است آخرين آدرس محل سكونت در پرونده پرسنلي درج گردد. لذا بدين منظور مقتضي است در اسرع وقت نسبت به اعلام آدرس محل سكونت فعلي طبق فرمت پيوست اقدام و مراتب از طريق سرپرستان به اين شركت ارسال گردد. همچنين درصورت هرگونه تغيير آدرس، مراتب را مجدداً به سرپرست شركت خدمات مستقر در مديريت هاي بانك تجارت اعلام نمائيد.

 

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (32).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت اطلاعيه