• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 96،اقتصاد مقاومتي توليد - اشتغال

    سال 96،اقتصاد مقاومتي توليد - اشتغال

تسهیل شرایط وام مسکن کارکنان شرکت خدمات

توسط معاون مدیرعامل اعلام شد :

کی لانی معاون مدیر عامل در امور برنامه ریزی و نظارت در گفتگویی از اعطای تسهیلات خرید مسکن به کارکنان شرکت خدمات تجارت با شرایط جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، کی لانی در این گفتگو به تصمیم هیات مدیره در راستای کمک و مساعدت بیشتر به پرسنل شرکت خدمات تجارت اشاره کرد و گفت: مطابق مصوبه اخیر هیات مدیره بانک برای اعطای تسهیلات مسکن به پرسنل شرکت خدمات شرایط جدیدی در نظر گرفته شده بطوری که با تعدیل نرخ سود و مدت بازپرداخت این تسهیلات شرایط لازم برای بهره مندی حداکثری همکاران شرکت خدمات از تسهیلات موصوف فراهم شود.
معاون مدیر عامل افزود: پیرو سقف های تعیین شده برای پرداخت تسهیلات مسکن ، مطابق شرایط جدید مدت بازپرداخت تسهیلات از 15 سال به 20 سال ، تعداد اقساط از 180 قسط به 240 قسط افزایش یافته و نرخ سود تسهیلات نیز از 18 درصد به 15 درصد تقلیل پیدا کرده است.
کی لانی خاطر نشان کرد: در مصوبه هیات مدیره، پرداخت تسهیلات مسکن به پرسنل شرکت خدمات با دریافت اقساط ماهیانه با مبالغ ثابت مد نظر می باشد که این شرایط نیز تا حدود زیادی استفاده از این تسهیلات را برای مشمولین تسهیل می کند.
گفتنی است همکاران شرکت خدمات در سراسر کشور می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سایر شرایط دریافت تسهیلات مسکن طی روز های آتی به پورتال شرکت خدمات مراجعه نمایند.

بهره اي از كلام وحي

أَمَّن جَعَلَ الْأَرْضَ قَرَارًا وَجَعَلَ خِلَالَهَا أَنْهَارًا وَجَعَلَ لَهَا رَوَاسِيَ وَجَعَلَ بَيْنَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ
"سوره النمل, آيه 61"
[آيا شريكانى كه مى ‏پندارند بهتر است] يا آن كس كه زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد و ميان دو دريا برزخى گذاشت آيا معبودى با خداست [نه] بلكه بيشترشان نمى‏ دانند.

امروز با حافظ

بشنو این نکته که خود را زغم آزاده کنی
خـون خوری گر طلب روزی ننهاده کـنی
آخـرالامر گـل کـوزه گـران خواهـی شـد
حالیا فکر سبــو کن کـه پـر از بـاده کنی

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (17).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت تسهیل شرایط وام مسکن کارکنان شرکت خدمات