• شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

    شرکت خدمات تجارت؛ جامع خدمات

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 97، حمايت از كالاي ايراني

    سال 97، حمايت از كالاي ايراني

اطلاعيه تسهيلات مسكن

به اطلاع كليه همكاران گرامي مي رساند: با عنايت به پيگيريهاي انجام شده درخصوص مدت و نرخ تسهيلات مسكن كاركنان، ضمن تشكر و قدرداني از زحمات مديرعامل و هيأت مديره محترم بانك تجارت مبني بر موافقت با كاهش نرخ تسهيلات و همچنين افزايش مدت بازپرداخت، موارد مصوب بشرح ذيل مي باشد:

1-مدت بازپرداخت حداكثر تا سقف 20 سال مي باشد.

2-نرخ سود تسهيلات بابت مشاركت مدني و فروش اقساطي 15% مي باشد.

3-محاسبه اقساط تسهيلات فروش اقساطي به صورت اقساط مساوي و ماهانه مي باشد و چنانچه برنامه نرم افزاري بابت محاسبه اقساط پلكاني آماده و در شعب پياده سازي گردد در صورت تقاضاي مشمولين و تأييد اركان اعتباري تصميم گيرنده، قراردادهاي منعقده بعد از نصب برنامه، با اقساط پلكاني نيز قابل پرداخت مي باشد.

ساير موارد مندرج در مصوبه فوق توسط اداره محترم سازماندهي و مقرارت بانكي به نحو مقتضي به مديريت و شعبات مربوطه ابلاغ گرديده است. درضمن اين مصوبه شامل آندسته از كاركنان كه تاكنون تسهيلات مسكن را دريافت نموده اند نيز مي باشد.

بهره اي از كلام وحي

از تاريكي بسوي نور

هُوَ الَّذِي يُنَزِّلُ عَلَى عَبْدِهِ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَإِنَّ اللَّهَ بِكُمْ لَرَؤُوفٌ رَّحِيمٌ
"سوره الحديد, آيه 9"
او همان كسى است كه بر بنده خود آيات روشنى فرو مي ‏فرستد تا شما را از تاريكيها به سوى نور بيرون كشاند و در حقيقت ‏خدا [نسبت] به شما سخت رئوف و مهربان است.

امروز با حافظ

بیاکه قصر امل‌سخت ‌سست بنیادست
بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (36).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home اخبار شرکت اطلاعيه تسهيلات مسكن