مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند

مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

آقاي دولت آبادي مدیر عامل بانک تجارت با حضور در شرکت خدمات تجارت ضمن بازدید از واحدهای مختلف، با...

  •  شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

    شرکت خدمات تجارت؛در خدمت مردم ایران

  • سال 98، رونق توليد

    سال 98، رونق توليد

  • مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند

    مدیرعامل بانك تجارت در بازدید از شرکت خدمات تجارت: برند "خدمات تجارت" فرابانکی شود

گپی کوتاه با يكي از قدیمی های شرکت

 با چهره ای آرام، نگاهی مهربان و لبی خندان وارد دفتر شد. سختی های زندگی بر صورتش خط انداخته بود اما هنوز مصمم بود و خستگی ناپذیر...
جهانبخش اولاد حمزه زارع به شماره پرسنلی 671008 یکی از صدها پرسنل زحمتکش و قدیمی شرکت خدمات تجارت پس از خوردن یک چای داغ در سرمای سرد زمستان گرم شد و آماده گپ و گفتگوی دوستانه با خبرنگار.
از خودت برامون بگو، کی و کجا متولد شدی؟
در سال 1344/04/04در شهرستان سراب به دنیا آمدم ، بعد از خدمت سربازی درسال 1365 به اسلامشهر آمدم، ازدواج کردم و با خانواده در آنجا ساکن شدم و هنوز هم در همان جا سکونت دارم.
قبل از اینکه به استخدام شرکت خدمات بیایی به چه کاری مشغول بودی ؟
اول به صورت کارگر روزمزدی در ساختمانهای مختلف کار کردم  و مدتی هم در ایران خودرو تا این که درسال 1366 با معرفی یکی از بستگان همسرم که در بانک تجارت نگهبان بود به استخدام شرکت خدمات تجارت درآمدم و از اردیبهشت سال 1367 کار خود را شروع کردم.
بیشتر در کدام قسمت بانک فعالیت داشتی؟
سالها در منطقه 2(جنوب غرب) و دایره چک زنی به عنوان نیروی خدمات بانک کار می کردم و الان هم در واحد ارزی قرنی مشغول خدمت هستم.البته بعد از ظهرها هم برای امرار معاش و تامین هزینه های زندگی کار می کنم.
چند تا بچه داری؟
دو پسر و یک دختر که پسر بزرگم متولد 67 است و الان دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی است که در کنار درس کار هم می کند. دخترم ازدواج کرده و پسر کوچکم هم محصل است.
کی بازنشسته می شوی؟
حدود 22ماه دیگر بازنشسته میشوم و شاکر خدا هستم که می توانم کار کنم و طی این سالها انگیزه ام کسب روزی حلال و تربیت فرزندان صالح بود که شکر خدا تا به امروز با یاری همسرم تا حد زیادی به  اهدافمان رسیدیم و از خانواده ام راضی هستم.
درآخر از او خواستیم اگر نظر و یا پیشنهادی دارد به ما بگوید؟
کمی فکر کرد و با لحنی آرام گفت: همه در هر کاری که انجام میدهند همیشه رضایت خدا را درنظر داشته باشند و از مدیران خواست که به فکر خانواده های پرسنل زحمتکش شرکت باشند و همچنین از زحماتی که مدیران شرکت برای پرسنل متقبل می شوند تا وضعیتشان بهتر شود هم تشکر کرد.

بهره اي از كلام وحي

وَهُوَ الَّذِي مَدَّ الأَرْضَ وَجَعَلَ فِيهَا رَوَاسِيَ وَأَنْهَارًا وَمِن كُلِّ الثَّمَرَاتِ جَعَلَ فِيهَا زَوْجَيْنِ اثْنَيْنِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ
"سوره الرعد, آيه 3"
و اوست كسى كه زمين را گسترانيد و در آن كوهها و رودها نهاد و از هر گونه ميوه‏اى در آن جفت جفت قرار داد روز را به شب مي ‏پوشاند قطعا در اين [امور] براى مردمى كه تفكر مي ‏كنند نشانه ‏هايى وجود دارد

امروز با حافظ

چوبشنوی‌سخن‌اهل‌دل‌مگو‌که‌خطاست
سخن‌شناس‌نه‌ای‌جان‌من‌خطا اینجاست
درانـــدرون‌مـن‌خستـــه‌‌دل‌ ندانم‌ کـیست
کـه‌من‌خموشم‌و او درفغان‌و‌ درغوغاست

اوقات شرعی

طبيعت در آينه تصوير

site (29).jpg

مجله

آیا اینترنت بانک مطمئن است؟

به‌نظر می‌رسد در 5 سال اخیر نظر مردم در استفاده از اپلیکیشن‌ها کاملا عوض شده است. با این حال، استفاده کردن یا نکردن از برنامه‌های مخصوص انجام تراکنش‌های بانکی توسط کاربران، بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده، بانک متصل به اپلیکیشن، شبکه‌ی ارتباطی و حتی محتویات داخل گوشی افراد دارد.

ادامه مطلب...

چرا صدای ضبط‌شده‌ی ما اینقدر متفاوت احساس می شود؟!

هر که تاکنون صدای خود را شنیده، می پرسد، آیا چیزی بدتر از این می شود که آدم صدای ضبط‌شده‌ی خود را بشنود؟ یا واقعا صدای من این طوریه؟
متأسفانه پاسخ مثبت است. وقتی به صدای خود گوش می کنید، آن صدا اثری از رسانایی استخوانی با خود ندارد.

ادامه مطلب...
شما اینجا هستید: Home ليست همه مطالب سايت اخبار مرتبط با شرکت گپی کوتاه با يكي از قدیمی های شرکت